SUKCES NA MEDAL

poznajmy się

Trenerem Akrobatyki Sportowej jestem od 1971 r. i wraz z mężem wychowaliśmy ponad pięćdziesięciu zawodników Kadry Narodowej. Zdobyliśmy 17 medali Mistrzostw Europy i Świata w różnych kategoriach wiekowych, ponad 1200 medali Mistrzostw Polski w kategoriach wiekowych od 8 do 20 lat w tym Drużynowych Mistrzostwach Polski Seniorów Zielonej Górze w 2000r.

Od 2012 roku utworzyliśmy
Szkołę Akrobatyki Mirosławy Kardas „AKRO-MIR”.

Mirosława Kardas

Dalej

SPORT

to zdrowie

Czy marzy Ci się życie pełne energii, witalności i siły do działania?

Żyj aktywnie uprawiając sport, który jest najtańszym i najprostszym sposobem zapobiegania wielu schorzeniom. Ćwicząc sprawiamy, że nasze życie staje się lepsze, bo lepszy staje się nasz organizm. Aktywność fizyczna: reguluje przemianę materii, obniża ciśnienie krwi, zapobiega osteoporozie, wzmacnia startem immunologiczny. Dzięki wspólnej pracy z wykwalifikowaną kadrą trenerską zwiększysz złożoną motorykę ciała, zwiększysz elastyczność ciała, zbudujesz właściwą koordynację i równowagę, zyskasz poczucie kontroli osobistej i poczucie własnej wartości, wpłyniesz na zdrowie układu kostnego, mięśniowego, skorygujesz i zapobiegniesz nieprawidłowej postawie ciała.

Dalej

Gimnastyka korekcyjna

Korygowanie wad postawy, koślawość kolan i stóp, ćwiczenia wzmacniające poszczególne partie mięśniowe, rozciągające ,prostujące sylwetkę, korygowanie wad wrodzonych i nabytych odcinka szyjnego i piersiowego kręgosłupa, korygowanie skoliozy.

Kursy szkoleniowe dla klubów tańca

Prowadzenie kursów szkoleniowych dla klubów tanecznych/taniec nowoczesny, hip-hop/nauka salt ,flkflaków itp.

Ćwiczenia rozciągające dla Pań i Panów 25+

Ćwiczenia rozciągające dla Pań i Panów 25+ , z elementami z elementami sztuki oddechu i siły.

Pakiet podstawowy

Zajęcia ogólnorozwojowe z eleatami akrobatyki indywidualnej (np. szpagaty, mostki, przejścia w wprzód i tył, przeżuty przód i w tył, salta itp.) i akrobatyki zespołowej (dwójki mieszane, dziewcząt, chłopców, trójki dziewcząt, czwórki chsłopców.) Przygotowujemy dzieci i młodzież do programów telewizyjnych „Mali giganci”, i „Mam talent”

Pilates dla Pań i Panów 40+

Spokojne ćwiczenia oddechowe, wzmacniające i korygujące nabyte wady kręgosłupa i układu kostno-mięśniowego. Likwidowanie bóli mięśniowych kręgosłupa, we wszystkich jego odcinkach, bóli stawu biodrowego, obręczy barkowej , nóg i stóp.

Zajęcia ogólnorozwojowe.

Prowadzenie zajęć uzupełniających dla dzieci i młodzieży, uprawiających inne dyscypliny sportu jak;; różne formy tańca, gry zespołowe, pływanie, LA., sporty walki ,pływanie ,łyżwiarstwo figurowe i szybkie, narty zjazdowe ,biegowe, podnoszenie ciężarów.

Pokazy akrobatyncze.

Oferujemy pokazy dzieci od 5-8 lat ,8-14 lat na różne okazje; urodziny, chrzty, imieniny , śluby, rocznice , festyny ,imprezy plenerowe, na otwarcie imprez kulturalnych, różnych dyscyplin sportowych, szpitale. Udział mogą brać dzieci i młodzież od 5- 16 lat, w zależności od potrzeb.Także ilość akrobatów może być dostosowana do potrzeb zamawiającego.

Kontakt

Szkoła Akrobatyki
Mirosławy Kardas

Akro-Mir

+48 570109336

biuro@akromir.pl

Wspierają nas:
Abramczyk Sp.z o.o.